Діабет у тварин
> wellion.com.ua/uk/animals-diabetes

Діабет у тварин


Перший крок у боротьбі з цукровим діабетом у тварин полягає в розумінні хвороби. Потрібно розуміти, що симптоми діабету у людей та тварин дужі схожі, проте все одно необхідні спеціально калібровані вимірювальні пристрої для точного та безпечного вимірювання рівня цукру в крові. 1 з 200 котів та 1 з 500 собак хворіють на цукровий діабет 1-го або 2-го типу.

BGM_Animals_UA: BGM_Animals_UA (© Wellion)

Для різних видів тварин характерні різні типи цукрового діабету. З цієї причини дуже важливо розпізнати симптоми на ранній стадії і  обговорити спостереження з ветеринаром. При підозрі на цукровий діабет рекомендується в будь-якому випадку провести профілактичне обстеження.  Чим раніше діабет буде виявлено, тим швидше Ви зможете  запобігти виникненню короткострокових та довгострокових ускладнень розвитку діабету у Вашої домашньої тварини.
 
Регулярне проведення тестувань рівня цукру в крові є основою успішного лікування цукрового діабету, тому проведення тестувань в домашніх умовах є важливою частиною цілісного догляду.

Даний вебсайт містить інформацію про продукти, спрямовані на широку аудиторію. Він може містити деталі про продукти або інформацію, які недоступні або не дійсні у Вашій країні. Будь ласка, зауважте, що ми не перебираємо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати законам, правилам, реєстраціїю у Вашій рідній країні.