Чому важливо проводити тестування рівня цукру в крові домашньої тварини в домашніх умовах?

Чому важливо проводити тестування рівня цукру в крові домашньої тварини в домашніх умовах?


Різноманітні фактори можуть вплинути на рівень цукру в крові у тварин.  Коти дуже швидко потрапляють у стан стресу  під час транспортування до лікаря, обстеження або інших незвичайних ситуацій.  Гіперглікемія, яка викликана стресом, може призвести до збільшення рівня глюкози в сироватці крові  і  тому  призвести до завищення рівня глюкози в крові. З цієї причини, для визначення діагнозу цукровий діабет не достатньо тільки тестування рівня глюкози в крові.
 
На підвищений рівень цукру в крові у собак можуть мати вплив різні  супутні фактори, такі як, наприклад, різноманітні гормональні захворювання,хронічний панкреатит або тривале застування глюкокортекоїдів. Коли Ви здійснюєте тестування глюкози в крові Вашої домашньої тварини в звичних та комфортних  для тварини умовах , результати є надійнішими  і тестування викликає  у домашніх тварин та їхніх власників менше стресу. Проведення тестування рівня цукру в крові в домашніх умовах є практичним, позбавленим стресу, а також важливим фактором для оптимальної терапії цукрового діабету у ветеринара, який за допомогою цих даних зможе призначити лікування Вашій тварині.
 
Для того щоб тримати хворобу під контролем, необхідні регулярні огляди. На основі цих спостережень час від часу можна коригувати план лікування  Вашої домашньої тварини.  Результати, отримані за допомогою  приладу Wellion Gluco CALEA, підходять для ветеринара для подальшої терапії діабету.

:  (© )

Хвора на цукровий діабет кішка повинна мати рівень цукру в крові 80-150 мг/дл (4,4-8,3 ммоль/л) впродовж цілого дня.

:  (© )

Хвора на цукровий діабет собака повинна мати рівень цукру в крові 80-150 мг/дл (4,4-8,3 ммоль/л) впродовж цілого дня.

:  (© )

Зверніться до ветеринарного лікаря, щоб отримати вказівки про цільовий діапазон для Вашого коня.
 
 
 
Дуже важливо мотивувати тварину за допомогою позитивного підкріплення:

  • Виконуйте тестування рівня цукру в крові в спокійних умовах
  • В якості винагороди пригостіть тварину якимось ласощами
  • Використовуйте ланцетний пристрій, який не налякає тварину «гучним клацанням»


VET_KontrolleHome_UA: VET_KontrolleHome_UA (© Wellion)
Даний вебсайт містить інформацію про продукти, спрямовані на широку аудиторію. Він може містити деталі про продукти або інформацію, які недоступні або не дійсні у Вашій країні. Будь ласка, зауважте, що ми не перебираємо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати законам, правилам, реєстраціїю у Вашій рідній країні.