Глюкометр WellionVet GLUCO CALEA

WellionVet GLUCO CALEA – для безпеки та точності

Безпека та точність – інноваційний глюкометр WellionVet GLUCO CALEA відповідає цим вимогам


Глюкометр WellionVet GLUCO CALEA було розроблено спеціально для собак, котів та коней. Для забезпечення отримання точних результатів ми створили три унікальних чіп-кода, які легко та швидко можуть бути замінені (кольорове кодування). Кнопка вилучення полегшує щоденну роботу з глюкометром.

GLUCO CALEA MM:  (© )

Легке та зручне поводження з глюкометром WellionVet GLUCO CALEA полегшить Ваше життя та життя Вашої тварини з діабетом. Додатковою перевагою є великі та чіткі цифри на дисплеї з підсвічуванням.
 
За допомогою кнопки вилучення Ви зможете легко та швидко видалити тест-смужку WellionVet GLUCO CALEA.
 
Чотири сигнали, кожен з яких Ви можете налаштувати окремо, нагадають Вам про регулярне проведення  тестування, таким чином, терапія діабету незабаром стане звичайним явищем в повсякденному житті Вашої домашньої тварини.
 
Оптимальне лікування цукрового діабету може бути досягнуто шляхом регулярного моніторингу рівня цукру в крові  в домашніх умовах в поєднанні з кваліфікованою підтримкою Вашого ветеринара. Збережені в пам’яті приладу WellionVet GLUCO CALEA середні значення є важливою інформацією  для подальшого лікування Вашої домашньої тварини.
 
Глюкометр WellionVet GLUCO CALEA полегшує життя з діабетом Вам та Вашій тварині.

:  (© )

 

Спеціально для собак, котів та коней
Легкість використання
Великі чіткі цифри
  Кнопка вилучення
Дисплей із підсвічуванням
Гіпо- та гіперсигнал
4 сигнали
Середні значення
Час аналізу 5 секунд
300 результатів тестування з датою та часом
Об’єм зразка – 0,5 мікролітра (0,5 µl)
Термін служби батарейки – 1000 вимірювань
3-вольтова літієва батарейка CR2032

Даний вебсайт містить інформацію про продукти, спрямовані на широку аудиторію. Він може містити деталі про продукти або інформацію, які недоступні або не дійсні у Вашій країні. Будь ласка, зауважте, що ми не перебираємо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати законам, правилам, реєстраціїю у Вашій рідній країні.