Тест-смужки WellionVet GLUCO CALEA

Тест-смужки WellionVet GLUCO CALEA


Зручні тест-смужки та чіп-коди WellionVet GLUCO CALEA використовуються з приладом WellionVet GLUCO CALEA для визначення рівня цукру в крові. Глюкометр для собак, котів та коней WellionVet GLUCO CALEA ідеально підходить як для проведення вимірювань в домашніх умовах, так і для використання кваліфікованими робітниками медичних закладів.

:  (© )

Чіп-коди WellionVet GLUCO CALEA
Для приладу WellionVet GLUCO CALEA були розроблені три унікальних чіп-кода для проведення тестувань окремо у кішки, собаки та коня. Завжди використовуйте відповідний. чіп-код, який  Ви знайдете в упаковці з тест-смужками, для отримання точних результатів тестувань для оптимізації лікування цукрового діабету у Вашої домашньої тварини. При використанні нового флакону тест-смужок необхідно знову ввести відповідний чіп-код відповідно до виду Вашої домашньої тварини.
 
Вміст: 50 тест-смужок та 3 чіп-коди

:  (© )
Даний вебсайт містить інформацію про продукти, спрямовані на широку аудиторію. Він може містити деталі про продукти або інформацію, які недоступні або не дійсні у Вашій країні. Будь ласка, зауважте, що ми не перебираємо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати законам, правилам, реєстраціїю у Вашій рідній країні.