Декларація про захист інформації/

Декларація захисту інформації


Ми приділяємо першочергову увагу захистові Вашої персональної інформації при зборі, обробці та використанні цієї інформації при Вашому візиті на нашу домашню сторінку. Ваші дані захищені відповідно до положень закону. Нижче наведена інформація про те, як збираються та як використовуються дані при вашому візиті:
 
1. Збір та обробка даних
Здійснюється реєстрація кожного випадку доступу до нашої домашньої сторінки, і кожного збереження інформації, представленої на нашій домашній сторінці. Збереження цих даних слугує внутрішнім системним та статистичним потребам. Реєструється назва кожного збереженого файлу, дати і часу збереження, кількості перенесених даних, звіт про успішне збереження, веб-браузер і домен, що запитують про інформацію.
 
Також реєструється ІР-адреса комп’ютера, що робить запит про інформацію.
 
Додаткова персональна інформація реєструється лише у випадку, якщо Ви добровільно надаєте цю інформацію після запиту або реєстрації, наприклад, через нашу контактну форму, що Ви заповнюєте.
 
Існує функція під назвою "cookies", за допомогою якої інформацію на нашому веб-сайті можна пристосувати до Ваших вимог. Наш веб-сайт використовує такі cookies, щоб допомогти Вам найефективніше використовувати нашу веб-сторінку. Інформацію, отриману таким чином, ми використовуємо лише для підтримки згаданої вище функції.
 
2. Використання та передача іншим персональної інформації
Якщо Ви надасте нам свою персональну інформацію, ми будемо використовувати цю інформацію лише для відповіді на Ваші запити, для обробки наших з Вами контактів і з метою технічного адміністрування.
 
Ваші персональні дані будуть передаватися третім сторонам чи ще будь-яким чином передаватися, якщо це буде необхідно для обробки контакту, особливо для передачі даних про замовлення постачальникам, з метою виставлення рахунку-фактури або при наявності Вашої попередньої згоди. Ви маєте право у будь-який момент відмінити свою згоду відповідно до усіх майбутніх використань.
 
3. Право на інформацію, відміну та знищення
Ми охоче надамо Вам інформацію, що зберігається про Вас у письмовій заявці.
 
Ці персональні дані будуть знищені, якщо Ви відміните свою згоду на збереження інформації про Вас, якщо потреба у цій інформації відпаде, або якщо з будь-якої іншої законної причини збереження цих даних буде заборонене.
 
Попередження про небезпеку:
За допомогою усіх технічних та організаційних заходів ми намагаємось зберігати Ваші особисті дані так, щоб вони були недоступні третім сторонам. Проте ми не можемо гарантувати повну безпеку даних при їхній передачі через e-mail. Тому ми рекомендуємо надсилати конфіденційну інформацію поштою.

wellion.com.ua/uk/data_protection_declaration/