Умови користування/

Умови користування


1. Порада
 
1.1 Наш веб-сайт не містить жодних лікувальних порад або інформації. Якщо Ви маєте проблеми зі здоров’ям, Ви повинні у будь-якому випадку звернутися до лікаря. Тільки Ваш лікуючий лікар здатний поставити діагноз і розпочати необхідне лікування.
 
 
2. Заперечення відповідальності
 
2.1 Ми постійно перевіряємо та оновлюємо інформацію на нашому веб-сайті. Тим не менше, ця інформація може змінюватися. Тому ми не можемо взяти на себе відповідальність, або гарантувати, що представлена на сьогодні інформація є правильною та повною. МЕД ТРАСТ не несе відповідальності за зміст та презентацію інших веб-сайтів, на які ми робимо посилання через лінки. Більше того, ми не беремо на себе жодної відповідальності за інформацію на веб-сайтах третіх сторін, на які на веб-сторінках МЕД ТРАСТ є посилання через лінк.
 
 
3. Посилання
 
3.1 Посилання на веб-сайти третіх сторін здійснюються у рамках надання послуг. МЕД ТРАСТ не виражає жодної думки про зміст веб-сайтів третіх сторін, і прямо відкидає будь-яку відповідальність за інформацію, представлену третіми сторонами та її використання.
 
 
4. Торгові марки
 
4.1 Всі зазначені торгові марки є власністю відповідного власника. Відсутність позначки торгової марки не означає, що ця торгова марка не захищена.
 
 
5. Захист інформації
 
5.1 Ми надаємо першочерговий пріоритет захистові Ваших персональних даних. Будь-ласка дивіться деталі у нашій Декларації із захисту інформації.
 
 
6. Замовлення продуктів
 
6.1 Ви можете замовити наші продукти по телефону або через наш он-лайн магазин. Ці замовлення підпадають під дію наших окремих Стандартів та Умов.
 
 
7. Ідентифікація компанії, що робить пропозицію
 
MED TRUST Handelsgesm.b.H
Gewerbepark 10
7221  Marz
Австрія
 
Тел.  (+43) 02626 / 64 190
факс (+43) 02626 /  64 190 - 77
e-mail: office@medtrust.at
 
Головний менеджер: Werner Trenker
FN (Номер компанії):  163015d
LG (Регіональний суд): Eisenstadt
DVR (Номер реєстрації обробки інформації): 0935859
UID (Ідентифікаційний номер ПДВ): ATU 43445802
Член WKÖ
 
 
Марц, 01.08.2010

wellion.com.ua/uk/terms_of_use/